тел. +38(044) 411 42 38
Комплектуючі та зап. частини
Холодильна Автоматика виробників Castel, Flica, Honeywell, Danfoss, SporLand

Лінійка холодильних компонентів представлена ​​терморозширювальними вентилями із фіксованими вставками та вставками, що знімаються, соленоїдними клапанами, фільтрами-осушувачами та оглядовим склом, а також іншими компонентами для автоматизації торгівельного холодильного обладнання, транспортних систем кондиціонування і т.д.


Автоматичні й термостатичні розширювальні клапани

Компанія ТЕХНОХОЛ пропонує широкий вибір автоматичних і термостатичних розширювальних клапанів (вентилів), що закривають все коло основних варіантів застосувань з холодопродуктивністю до 90 кВт. 

 

 

серія TMV 
(
TMV, TMVX, TMVBL, TMVXBL)

Зовнішнє або внутрішнє вирівнювання тиску, комбінована адсорбентна зарядка для різних холодоагентів, регульовані настройки перегріву, різьбове вхідне з'єднання з перехідником під пайку (опціонально), вихідна сполука під пайку, змінні картриджні вставки.

 

серія TMX
(TMXB, TMXL)

Модульна система, корпус клапана може поєднуватися з різними базами і картриджними вставками, МОР або рідинна зарядка, тепла термоголівка, зовнішнє вирівнювання тиску (в корпусі клапана), регульовані настройки перегріву, конструкція Balanced Port - з компенсацією високого тиску, змінні картриджні вставки.

 

 

 

Соленоїдні клапани

Соленоїдні клапани (магнітні вентилі) встановлюються в лінію гарячого газу, рідинну або лінію всмоктування для надійного запирання ланцюжка.
Ми пропонує соленоїдні клапани прямої дії зі значенням kv до 0.23 / h і пілотні соленоїдні клапани зі значенням kv до 4 / h.
Керуйте та вимикайте соленоїдними клапанами.

 

Оглядове скло

Оглядове скло достовірно відображає стан холодоагенту в контурі, а саме наявність вологи та заповнення системи.
Ми стежимо за Вашим холодоагентом!

 

 

Фільтри-осушувачі

Фільтри-осушувачі встановлюються в рідинну лінію і надійно видаляють вологу і виловлюють бруд з холодоагенту. Фільтри-осушувачі випускаються з метричними та дюймовими приєднувальними розмірами під пайку або різьбове з'єднання.
Ми захищаємо холодоагент в контурі від вологи і очищуємо його!

 

 

останні новини