тел. +38(044) 411 42 38
Компресори
Одноступінчасті компресори фірми Frascold

Напівгерметичні компресори FRASCOLD використовуються в технологічних цілях для отримання холоду в харчовій, хімічній, нафтохімічній промисловості, будівництві, машинобудуванні, медицині та інших сферах. Застосовуються для отримання температур від +15 °C до -35 °C в установках для охолодження складів, низькотемпературних холодильних камер, заморожування різноманітних продуктів.

Поршневі компресори фірми Dorin

Напівгерметичні компресори фірми Dorin в повній мірі відповідають сучасним вимогам ринку, що пов'язані з ефективністю, надійністю та низьким рівнем шуму.

* Високі значення C.O.P., завдяки високій ефективності моторів і використанню високотехнологічних компонентів

Підходить для всіх основних холодоагентів, які використовуваних сьогодні (R404A, R134a, R407C, R507).

* Досить низький рівень шуму

* Низький рівень вібрації, завдяки оптимізованому балансу конструкції компресора

* Низькі пульсації газу

* Стандартно використовуються електричні коробки зі ступенем захисту IP65

Виробнича система фірми Dorin сертифікована відповідно до Директиви EN ISO 9001.

Двоступеневі компресори фірми Frascold

Двоступеневі напівгерметичні компресори FRASCOLD використовуються в технологічних цілях отримання глибокого низькотемпературного холоду в харчовій, хімічній, нафтохімічній промисловості, будівництві, машинобудуванні, медицині та інших сферах. Застосовуються для отримання температур від         -15 °C до -65 ° C в установках для шокової заморозки різних продуктів в холодильних камерах і тунелях, а також для тривалого зберігання заморожених продуктів на складах.

Компактні гвинтові компресори фірми Frascold

Використання цих компресорів для серійного виробництва рідинних чилерів і систем аерокондиціонуванія (А / С) є ідеальним рішенням. Єдиний агрегат, що включає в себе компресор, масляний ресивер і масловіддільник, дозволяє істотно зменшувати час його монтажу в установку з мінімальними вимогами до займаного простору. Таким чином, за трудомісткістю монтажу, компактні гвинтові компресори співставні з напівгерметичними поршневими.

Гвинтові компресори фірми Frascold

Напівгерметичні гвинтові компресори призначені для промислових холодильних установок. Сучасні ротаційні компресори застосовуються в різних областях завдяки особливо високої ефективності й надійності, компактності і малої ваги, невисокої вартості і широкого модельного ряду.

Окрім того, напівгерметичні гвинтові компресори Frascold мають наступні значні переваги:

* Найвища з можливих холодопродуктивність і СОР (холодильний коефіцієнт) при роботі з економайзером

* Вбудоване регулювання продуктивності

* Високоефективна система внутрішньої циркуляції масла й надійна компоновка підшипникових вузлів

* Особливо добре зарекомендували себе в паралельній роботі в централях до 6 компресорів

Призначені для роботи на R22 і на хлор-невмісних холодоагентах. Діапазон номінальних електричних потужностей двигунів: від 22 до 89 кВт.

останні новини