тел. +38(044) 411 42 38
Чилери (охолоджувачі рідини)
Чилер

Пропонємо до вашої уваги сучасні системи для охолодження рідин і повітря. Сьогодні чилери не лише знайшли своє широке застосування, але й являються незамінними у багатьох сферах людської діяльності , таких як:

 •  переробка пластика
 • харчова промисловість
 • хімічно промисловість
 • металообробна промисловість
 • медицина
 • системи кондиціонування

Як проміжні теплоносії, в основному застосовуються: вода, водні розчини пропиленгліколю чи водноспиртові розчини. Всі системи для охолодження рідин можуть бути оснащені водяними чи повітряними конденсаторамив комплектації з герметичним чи напівгерметичним компресором і пластинчастим чи кожухотрубним теплообмінником. За запитом клієнта, система може бути укомплектована чи розрахована для установки насосу.

Запропоновані нами чилери, вирізняються високою надійністю й економічністю системи. З їх використанням, всі питання з охолодження рідин й підтримання необхідного температурного режиму, віднині можни вирішити за до помогою сучасних технологій, що відповідають високим вимогам якості Європейського стандарту.

За проханням багатьох наших клієнтів, нами розроблені й успішно реалізовані проекти систем охолодження для:

 • шипучих вин і безалкогольних напоїв
 • масел і молочної продукції
 • технічної і льодяної води

Застосування чилерів стало незамінним у різних  виробничих приміщеннях, таких як: банки, офіси, для кондиціонування і вентиляції приміщення. В полімерній промисловості для охолодження різних прес - форм  та іншої оснастики. У зварювальному виробництві для обладнання підвищеної потужноті. Також системи охолодження використовують в гальванічній промисловості для охолодження ванн з різними розчинами. В автотранспортній промисловості для випробувань і високо навантажених стаціонарних  двигунів. І це далеко не весь список, де застосування водоохолоджуючих систем є необхідним. Особливо ефективно зарекомендували себе системи охолодження на підприємствах з підвищеннимим вимогами до контроля температурного режиму.

Застосування чилерів дозволяє:

 • знизити затрати
 • економно використовувати виробничі площадки
 • підтримувати температурні показники з точністю до 10°C
 • не забруднювати навколишнє середовище.

А також не порушувати цілісність і дизайн приміщення, за рахунок виключення використання громіздких теплообмінників.

Установка охолодження рідини IKH з конденсатором повітряного охолодження й акумулятором холоду

Установки охолодження рідини з льодоакумуляторами застосовуються для отримання льодяної води, яка використовується для охолодження молока на фермах, молокоприймальних пунктах, мінімолокозаводах і літніх пасовиськах, охолодження сусла і пива на міні пивзаводах, охолодження напоїв та інших рідин.

Холодагент: R22, R404A, R507A.

Кількість установок типорозмірного ряду: 12 на холодагенті R22, 12 на холодагентах R404A / R507A.

Акумулююча здатність: від 18,5 до 106 кВт*год

Температура навколишнього середовища: від +5 до +40 °С

Склад установки

Установки охолодження рідини являють собою вироби повної заводської готовності, змонтовані на єдиній рамі. Передбачена можливість поставки установок після заправки і проведення випробувань в заводських умовах. Для введення в експлуатацію заправленої і випробуваної установки потрібне підключення електронних кабелів до шафи управління від розподільного пристрою і підключення установки до трубопроводів холодоносія.

 

останні новини