тел. +38(044) 411 42 38
Охолодження, заморожування, зберігання
Охолодження, заморожування, зберігання

«ТЕХНОХОЛ» пропонує Вам комплексне рішення «з одних рук» з проектування, постачання, будівництва, пуско-налагоджування, гарантійного, післягарантійного обслуговування і сервісу систем промислового й технологічного холодопостачання та кондиціонування. Як правило, вирішення задач з охолодження й заморожування продуктів відрізняється від задач зберігання продуктів, які вже пройшли температурну обробку.

Для охолодження й заморозки нами застосовуються холодильні системи, в яких використовуються повітроохолоджувачі зі збільшеною площею поверхні й холодильні агрегати, які здатні зняти «ударне» навантаження в початковий період роботи холодильної установки.

Такі холодильні системи вдало застосовані нами на м’ясо і молочно переробних підприємствах, кондитерських фабриках та фабриках морозива, овоче- й фрукто-сховищах й тепличних господарствах.

Підчас підбору холодильних установок для зберігання продуктів ми враховуємо оптимальний температурний режим для даного продукту, режим вологості у приміщенні, що охолоджується, тривалість зберігання продуктів, а також швидкість руху повітря. Область застосування таких холодильних систем не обмежена. Це може бути і камера зберігання, і винний льох приватного будинку, і охолоджувані складські приміщення в харчовій, хімічній, фармацевтичній та інших галузях промисловості.

Для вирішення завдань з технологічного кондиціонування ми застосовуємо холодильні системи з більшою поверхнею теплообміну й низькою швидкість повітряного потоку. Такі установки ідеальні для приміщень, де працюють люди, а також для товарів, які потребують зволоженості повітря.

 

останні новини