тел. +38(044) 411 42 38
Холодопостачання супермаркетів
Найкращі рішення

Для вирішення завдань з організації холодопостачання  магазинів і супермаркетів фірма «ТЕХНОХОЛ» має повну гаму холодильного обладнання, яка в буквальному розумінні може забезпечити потребу в холоді, починаючи від «ятки» і закінчуючи «гіпермаркетом». При цьому основа наших рішень  - це економічність і надійність.

Холодильні установки , які ми застосовуємо, мають мінімум паяних з’єднань, за рахунок застосування при їх виготовленні  високотехнологічних станків для згинання й витяжки труб, що дозволяють здійснювати збірку без додаткових фітингів.

На багатокмпресорних станціях всі вузли й агрегати жорстко прикріплені до стабільної рами, що значно зменшує вібрацію. А віброопори установки повністю гасять остаточну вібрацію.

Технологія мінімуму паяних з’єднань також застосовується нами при прокладці магістральних трубопроводів. Кожна точка, що охолоджується, захищена індивідуальним фільтром і має запірні клапани. Надійна автоматика забезпечує плавне регулювання продуктивності в залежності від потреби в холоді і тим самим економить електроенергію.

Виносні повітряні конденсатори мають мінімальний рівень шуму, що є дуже важливим для магазинів, розташованих в спальних районах міста.

останні новини